ماشین آلات دست دوم چینی مهمان نساجی ایران

انتشار : 5 تیر 1395 | بروزرسانی : 8 مرداد 1401
زمان مطالعه: زمان مطالعه: 2 دقیقه
ماشین آلات دستن دوم چینی مهمان نساجی ایران

به گزارش پارس نیوز، امیر صدیقی نژاد نبود نقدینگی و تسهیلات با نرخ بالا را علت استفاده از این دستگاه دانست و افزود: استفاده از این دستگاه ها در صنایع نساجی سبب کاهش کیفیت تولید نخ و منسوجات و افزایش هزینه شده است.

وی با اشاره به اثرگذاری توسعه صنعت نساجی در رشد اقتصادی کشورها تصریح کرد: بالا بودن قیمت و کیفیت پایین تولید از عوامل اصلی افزایش قاچاق به کشور است.

صدیقی نژاد نرخ تولید نخ و نساجی را در کشور سبب ایجاد تورم 70 تا 80 درصدی در این حوزه اعلام کرد و گفت: سرانه مصرف پارچه در کشور 20 تا 25 متر معادل 2 میلیارد متر پارچه در سال است.

رئیس اتحادیه بنکداران فعالیت فعلی این صنف را وابسته به نسیه فروشی دانست و افزود: سالانه 20 تا 30 درصد چک های صادر شده در این صنعت سوخت می شود که این رقم به معنای از بین رفتن 30 درصد سرمایه فعالان این بخش است.

وی با اشاره به اینکه قانون چک در کشور مانع از احقاق حقوق اصناف است ، ادامه داد : برای وصول چک های مدت دار از طریق دادگاه ها 6تا یک سال زمان نیاز است که این روند سبب تغییر کاربری پارچه فروشی و افزایش قاچاق پوشاک در کشور شده است.

صدیقی نژاد ، صنعت نساجی را رو به نابودی اعلام کرد و گفت : سود بانکی در کشورهایی که مالیات بر ارزش دریافت می کنند معادل 3تا 5 درصد و در ایران 20 درصد است که این روند رکود درصنعت نساجی را به دنبال داشته است.

سایت ایران­ یارن مفتخر است که یاری دهنده شما در امر خرید و فروش نخ و الیاف و سایر منسوجات باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و جدیدترین قیمت های نخ و الیاف با ما در ارتباط باشید.


شماره تماس بازار نخ و الیاف ایران
اینستاگرام بازار نخ و االیاف ایران
تلگرام بازار نخ و الیاف ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code