جشنواره فراورده های الیاف در آمریکا

انتشار : 30 تیر 1394 | بروزرسانی : 22 مرداد 1401
زمان مطالعه: زمان مطالعه: 3 دقیقه
جشنوراه فراورده های الیاف برگزار شد

17 ام و 18 ام جولای (27 و 28 خرداد) در شهر سیلور سیتی جشنواره  2 روزه برای فراورده های الیاف برگزار شد. در این جشنواره انواع فراورده های تزئینی الیاف از فروشندگان مختلف به نمایش گذاشته شد.


به گزارش ” ایران یارن – بازار نخ و الیاف ایران ”  17 ام و 18 ام جولای (27 و 28 خرداد) در شهر سیلور سیتی آمریکا جشنواره   2 روزه برای فراورده های الیاف برگزار شد. در این جشنواره انواع فراورده های تزئینی الیاف از فروشندگان مختلف به نمایش گذاشته شد.

این جشنواره شامل فروشندگان فراورده های دستباف الیاف مانند شال های دستباف، روسری، لباس های بافتنی یا بافته شده، سبدهای بافتنی، پتو، عروسک، گلیم و قالیچه، اقلام ابریشمی چاپی، و بسیاری از سایر اقلام به نمایش درامد که این جشنواره توسط  انجمن فراورده های  الیاف بانوان جنوب غرب ایالات متحده آمریکا برگزار شد. (SWFAC)  در این فستیوال سایراجناس شامل پارچه و نخ و الیاف که با دست رنگ شده ، قالیچه دستباف، مهره دوزی، ابزار پنبه و دوک ریسی و بسیاری از وسایل دیگر برای فروش در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

از ویژگی های این جشنواره حضور بیش از 30 فروشنده فراورده های الیاف دستباف از سراسر غرب ایالات متحده آمریکا ، و 17 نمایش ویژه از فراورده های مختلف الیاف و 13 گروه مختلف از کارگاه ها و شرکت کنندگان مختلف در این جشنواره می باشد.

شرکت در این جشنواره برای عموم مردم آزاد بوده و هر گونه کمک به برگزار کننده گان به صورت داوطلبانه پذیرفته می شود. این جشنواره به عنوانی یکی از مراسم های غیردولتی است که برای فراورده های الیاف در نظر گرفته می شود. این سازمان فرصتی را در اختیار زنان روستایی برای کسب درامد و ارتقا هنرهای دستی مربوط به نخ و الیاف قرار می دهد و به اموزش مردم و افکار عمومی در مورد انواع مختلف نخ و الیاف کمک می کند.

هنرهای قلاب دوزی کولچا (Colcha) که به عنوان یکی از فنون و هنرهای دستی نیو مکزیکو برای پتوهای سنتی است نیز در این جشنواره به نمایش در امد. همچنین با به نمایش قرار دادن سایر هنرهای دستی تلاش شد تا از سایر فعالان این عرصه قدردانی به عمل آید.

گردآورنده این خبر ایران یارن — بازار نخ و الیاف ایران

سایت ایران­ یارن مفتخر است که یاری دهنده شما در امر خرید و فروش نخ و الیاف و سایر منسوجات باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و جدیدترین قیمت های نخ و الیاف با ما در ارتباط باشید.

 

 


شماره تماس بازار نخ و الیاف ایران
اینستاگرام بازار نخ و االیاف ایران
تلگرام بازار نخ و الیاف ایران
این نوشته در اخبار ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *