نمایشگاه بین المللی فناوری نساجی و پوشاک جهان ایتالیا_میلان 2023

بزرگ ترین نمایشگاه بین المللی فناوری نساجی و پوشاک جهان،ITMA در تاریخ 08 الی 14 ژوئن 2023  (18 تا 24 خرداد 1402) در شهر میلان ایتالیا برگزار خواهد شد.

نمایشگاه ITMA جایی است که دنیای منسوجات، پوشاک و نوآوری به هم نزدیک می شوند. ایتما 2023 تأثیرگذارترین نمایشگاه فناوری نساجی و پوشاک در جهان است. ITMA که متعلق به CEMATEX است، مکانی است که در آن صنعت هر چهار سال یکبار برای به نمایش گذاشتن آخرین فناوری های پردازش نساجی و پوشاک، ماشین آلات و مواد، همکاری های جدید و ایجاد مشارکت گرد هم جمع می شوند.

انتظار می رود که بیش از 1500 غرفه دار از 41 کشور دنیا در این نمایشگاه حضور داشته باشند که در یک فضای 220000 متر مربعی گرد هم خواهند آمد. پاسخ به نمایشگاه ایتما 2023 یک تایید قوی از سوی صنعت است و صنعت نساجی ایتما (ITMA) را به عنوان سکوی پرتاب پیشرو برای جامعه جهانی نساجی در سراسر اکوسیستم تولید نساجی می شناسد.

برای شرکت در این نمایشگاه و بازدید از نمایشگاه نساجی ایتما (ITMA) 2023 به ما بپیوندید:

نمایشگاه نساجی ایتما بهترین فرصت برای آگاهی از محصولات و تکنولوژی های جدید صنعت نساجی و بهترین موقعیت برای برقراری ارتباط با شرکت ها و خریداران مهم بازار جهانی نساجی می باشد. توری های قیطانی و گلدوزی مواد, تجهیزات عملیات کارخانه, مواد رنگی و رنگرزی و مواد شیمیایی، پوشاک و محصولات نساجی و لوازم جانبی ، الیاف و نخ بافته نشده، نخ برای بافندگی و جوراب بافی ،سایر محصولات و خدمات برای صنعت نساجی نخ ریسی و لوازم جانبی، تجهیزات بافندگی و وسایل اندازه گیری و غیره در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته می شوند.

موضوعات نمایشگاه

•    تجهیزات عملیات کارخانه
•    الیاف و نخ بافته نشده
•    نخ برای بافندگی و جوراب بافی
•    تجهیزات بافندگی و وسایل اندازه گیری
•    توری ها و گلدوزی مواد
•    پوشاک و محصولات نساجی و لوازم جانبی
•    مواد رنگی و رنگرزی و مواد شیمیایی
•    نخ ریسی و لوازم جانبی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نمایشگاه به وبسایت www.itma.com مراجعه کنید.

لینک کوتاه

فهرست مطالب

نمایشگاه نساجی اصفهان

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی نساجی اصفهان 4 تا 7 خرداد 1402

کتاب تحلیل بازار پنبه

کتاب پتبه بازار نخ و الیاف ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *